Monika Sroczyńska

Mam na imię Monika, jestem trenerem personalnym z wieloletnim doświadczeniem. Współprace z Klientem rozpoczynam od konsultacji, podstawowych testów motorycznych oraz treningu próbnego, co pozwala dobrać mi indywidualny program treningowy.

Jedną z najczęściej wykorzystywanych przeze mnie metod pracy z podopiecznym jest trening funkcjonalny, opierający się na ruchach wielostawowych i wielopłaszczyznowych. Trening ten zwiększa gibkość oraz elastyczność naszego ciała. Stawy stają się bardziej mobilne, co wpływa na jakość ruchu. Dzięki niemu zwiększysz siłę, wzmocnisz mięśnie, poprawisz kondycję i zręczność.

Pracuję głównie z osobami, które chcą poprawić sylwetkę. Pomagam również tym, którzy poprzez aktywność fizyczną chcą zniwelować ból i poprawić jakość życia w myśl zasady: „Ruch może zastąpić każdy lek, ale nie każdy lek zastąpi ruch”.

501 796 490

,

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.