Joga

Dla kogo: 

Zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób, w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.

Korzyści: 

Zapobiega chorobom, wzmacnia mięśnie, oczyszcza organizm. Ciało staje się silne, sprężyste, zdrowe oraz pełne energii, a ruchy są płynne i harmonijne.

Charakterystyka: 

Praktyka jogi polega na uważnym wejściu w pozycję (asanę) i pozostaniu w niej przez odpowiedni czas bądź na płynnym przechodzeniu z pozycji do pozycji. Każda sesja kończy się pozycjami relaksacyjnymi. Joga w naszym klubie nie jest religią ani dyscypliną sportową. Może ją uprawiać każdy bez względu na wiek, płeć, możliwości fizyczne czy światopogląd. Nie ma w jodze miejsca na rywalizację. Będziesz pokonywał jedynie własne ograniczenia w imię zasady, że prawdziwe zwycięstwa odnosimy jedynie nad samym sobą.

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.