Strefa relaksu

``Człowiek nie jest duszą używającą ciała, lecz kompozycją duszy i ciała.``

Klub Fitness Trzy Korony to Klub otwarty na promowanie zdrowego trybu życia. Wspólnie stworzymy miejsce dla każdego, niezależnie od wieku, kondycji, wagi, tak aby aktywność fizyczna stała się nowym sposobem na życie, elementem dnia, w którym dusza i ciało stanowić będą idealną harmonie.

Do Waszej dyspozycji pozostają dwie sauny fińskie: intymna damska wbudowana w strefę mokrą zaplecza dla Pań + sauna koedukacyjna znajdująca się w STREFIE RELAXU, którą tworzy dodatkowo kabina chłodzenia, biblioteczka i miejsce na odpoczynek.

Cokolwiek może Ci pomóc w treningu lub zregenerować po jego odbyciu MAMY TO W BARKU. Wiodące firmy FORMOTIVA I QNT dają gwarancję najwyższej jakości suplementów diety. Zapomniałeś ręcznika, bidonu, wody lub batona białkowego? Kupisz je u nas!

Kawa, herbata, aminokwasy, a może koktajl białkowy? Przy stoliku Kawiarenki Klubu możesz odpocząć po treningu, uzgodnić strategię na najbliższe dni z Trenerem Personalnym, spotkać się ze znajomymi przy najlepszej KAWIE W MIESCIE!

Solarium dla kobiet

Kolagenowa terapia świetlna

Kobiety na całym świecie łączy jedno – walczą z upływającym czasem. Chcą jak najdłużej być piękne i młode. Dzięki rozwojowi medycyny estetycznej jest to możliwe, gdyż istnieje wiele zabiegów odmładzających. Często są one jednak bolesne i kosztowne. Czy istnieje zatem sposób by zatrzymać czas bez inwazyjnych metod?? Od teraz tak.

Dzięki K-SunColagen wyposażonym w lampy COSMEDICO COLLAGEN PRO BEAUTY odnowa skóry już nie jest płonnym marzeniem. Jak ważny dla zatrzymania młodości jest Kolagen udowadniają najnowsze badania. Produkcja kolagenu w skórze może być stymulowana dzięki specjalnie dobranemu pasmu światła czerwonego o długości 633 nanometrów.

PAMIĘTAJ! Kolagenu z wiekiem ubywa! Dlatego tak ważne jest, by wspomóc organizm w jego produkcji. Podaruj sobie młodość i popraw naturę bez inwazyjnych zabiegów!

Solarium dla mężczyzn

K-Sun –słoneczny prysznic

Styl na zewnątrz – jakość w środku .Rozświetlony, wyszukany, zaawansowany technologicznie i godny zaufania. K-Sun to coś więcej niż solarium stojące, to koncentracja w jednym urządzeniu innowacyjności i stylu. Lampy o długości 2 m zapewniają doskonałe opalanie nawet bardzo wysokim osobom, regulowany „program chłodzenia” tworzy wewnątrz kabiny chłodzący wir, „system audio” wraz z radiem stereo pozwalają na pełne odprężenie podczas opalania, strefa „bez cienia” zapewnia równomierną opaleniznę całego ciała. Eliptyczny kształt wewnątrz kabiny sprawia, że wszystkie części ciała znajdują się w jednakowej odległości od lamp opalanie jest teraz bardziej efektywne a sesje opalające krótsze. Lustro zainstalowane fabrycznie w podłodze wzmacnia efekt lamp dodając opaleniźnie większej głębi i naturalności.

Jak korzystać z sauny?

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.