Magic Bar

Dla kogo:

Zajęcia dostępne dla wszystkich; mężczyzn i kobiet, zaawansowanych i debiutantów.

Korzyści:

Poprawa wydolności organizmu, wzrost wytrzymałości i siły mięśni bez nadmiernego wzrostu ich obwodu, utrata tkanki tłuszczowej na rzecz pięknego zarysu mięśnia.

Charakterystyka:

Trening całego ciała z wykorzystaniem lekkich sztang, poprawiający wytrzymałość, siłę oraz kształtujący sylwetkę. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach koncepcja pracy ze sztangą, gdzie obciążenie dobierasz do swoich możliwości i stopnia sprawności fizycznej. Zajęcia Magic Bar to setki powtórzeń podstawowych ruchów i ćwiczeń. Zróżnicowanie tempa, motywacja instruktora i jego przykład, jedność grupy – skutecznie rekompensują wysiłek i ciężką pracę.

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.