Płaski brzuch

Płaski brzuch + jędrne pośladki

Dla kogo: Zajęcia przeznaczone dla wszystkich osób, w różnym wieku i o różnej sprawności fizycznej.Korzyści: Ujędrnienie mięśni pośladkowych, wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha.

Charakterystyka: Trening mający na celu redukcję tkanki tłuszczowej okolic brzucha i bioder, a co za tym idzie, wyrzeźbienie mięśni brzucha i pośladków. Zajęcia składają się z dużej ilości powtórzeń ćwiczeń wzmacniających. Istotne jest to, że ćwiczenia wykonywane są w niskich pozycjach, które odciążają Twój kręgosłup.

Piłki + płaski brzuch

Dla kogo: Zajęcia dla każdego, przede wszystkim dla tych, którzy chcą poprawić kontrolę własnego ciała.Korzyści: Wzmocnienie siły mięśni, poprawa ruchomości stawów i koordynacji ruchowej, wyrzeźbienie mięśni brzucha.

Charakterystyka: Zajęcia z piłkami nie muszą być monotonne! Jeżeli kochasz ćwiczenia z piłką, lubisz energiczny trening i szybką muzykę te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Podczas treningów będziemy używać nie tylko dobrze nam znanej tradycyjnej dużej piłki (Body Ball) ale również mniejszej owalnej piłki (Ballooning Ball) i małej ciężkiej piłki (Heavy Ball).

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.