Adam Kozik

Aktywność fizyczna jest dla mnie nieodzownym elementem mojego życia, z którą miałem do czynienia od dziecka w formie tańca, a także byłem zawodnikiem piłki siatkowej.

Chętnie pomogę osobom, które mają ochotę coś zmienić u siebie. Ułożę indywidualny plan treningowy i otoczę opieką, aby go w całości zrealizować. Mogę zaoferować również masaż relaksacyjny lub sportowy po treningu, a także można liczyć na wsparcie psychologiczne z mojej strony.

Kończę studia z wychowania fizycznego podczas których zdobyłem również kwalifikacje trenera personalnego oraz z odnowy biologicznej.

,

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.