Małgorzata Kmiecik

Z wykształcenia choreograf, instruktor fitness od 15 lat. Czerpię ogromną radość z połączenia pasji i pracy, staram się ciągle podnosić swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i kursach. Specjalizuję się w zajęciach prozdrowotnych typu pilatespilates dla seniora, zdrowy kręgosłup, trening powięziowy, ale także w zajęciach kształtujących sylwetkę. Jestem jednym z pierwszych instruktorów w Polsce zajęć Slavice Dance, które w szczególny sposób pozwalają połączyć obydwie moje pasje.

Zapraszam na zajęcia osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z fitnessem, ale również te, którym dbanie o zdrowie poprzez ruch szczególnie przypadło do gustu.

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.