Robert Rozum

Jestem trenerem personalnym dla którego aktywność fizyczna jest nieodłącznym elementem zdrowego trybu życia. Interesuję się wpływem treningu na ludzkie ciało pod kątem wszystkich jego zdolności motorycznych, tak aby kształtować je wszechstronnie.

Posiadam rozległą wiedzę praktyczną i teoretyczną na temat zdrowia, fizjologii człowieka oraz budowy ludzkiego ciała. Moja praca z szerokim gronem klientów pozwoliła zdobyć  doświadczenie w zakresie motywacji i techniki treningów nastawionych na odchudzanie oraz kształtowanie sylwetki Fit.

Podczas treningów pomagam klientom osiągać pożądaną kondycje fizyczną poprzez indywidualnie dobrany program treningowy oraz dietę uwzględniając jego warunki fizyczne, stan zdrowia i charakter.

662 196 718

,

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.