TWOJA PRZESTRZEŃ

``Patrzymy razem w tym samym kierunku!``

Miarą naszego sukcesu jest Wasza radość wynikająca z pokonywania barier oraz zadowolenie z najwyższej jakości usług. Pragniemy, aby po zakończeniu zajęć towarzyszyła wszystkim myśl: "SĄ W ŻYCIU TAKIE CHWILE, KTÓRE ZA WSZELKĄ CENĘ CHCIAŁOBY SIĘ PRZEŻYĆ JESZCZE RAZ!"

Fitness Klub Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, dwie sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, TRX®, sauny ze strefą relaksu oraz solaria pozostają do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia Klubu. Na powierzchni 1500 m2 skorzystać można z najnowszej linii sprzętów czołowych/światowych producentów oraz komfortowego zaplecza w postaci przestronnych szatni, strefy relaksu i kawiarni.

Nasza Siłownia to

img

profesjonalna siłownia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt firmy Life Fitness z linią sprzętu Cardio Discovery,

img

strefa maszyn siłowych firmy Hammer Strength, klub jest wpisany na światową listę Hammer Strenght jako Official Hammer Strength Center,

img

wyznaczona strefa do Cross Trening-u oraz Treningu Funkcjonalnego zaopatrzona w akcesoria firm: Crossgym i Record,

img

przestronne, z wyjątkową aranżacją i widokiem na miasto studia fitness z propozycją zajęć kształtujących, wytrzymałościowych, tanecznych i mentalnych z wykorzystaniem przyrządów firmy Reebok,

img

jedyna w swoim rodzaju sala do zajęć rowerowych (Rower Indoor Cycle Lifecycle GX), jesteśmy przekonani, że w takiej sali i w takiej atmosferze radości nigdy nie jeździliście na rowerach.

FAKTY I LICZBY

odwiedzin dziennie

10 ton

obciążenie

wymiany świeżego powietrza

Karnet OPEN

tylko 149

zł miesięcznie

10 WEJŚĆ

Tylko 200

zł / ważne przez rok

OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

DominikaKosmetyczka
Moja ulubiona siłownia! Świetna atmosfera, i bardzo sympatyczni pracownicy.
TomaszOchroniarz
Porządne zmęczenie przy dobrej zabawie to tylko w Fitness Trzy Korony!
KasiaProgramistka
Instruktorzy, obsługa, zajęcia i wyposażenie sal – wszystko na super poziomie.
WaldekHandlowiec
Nic tylko trenować i doprowadzać swoje ciało do perfekcji.
logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.