Beata Frohlich

Z wykształcenia jestem pedagogiem  i instruktorem fitness. Od lat praktykuję jogę, ćwiczę pilates  i uprawiam freediving – czyli nurkowanie z zatrzymanym oddechem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia „Jogi Iyengara”. Moją specjalizacją jest joga i pilates. Prowadzę również ćwiczenia kształtujące sylwetkę, poprawiające wydolność organizmu i wzmacniające „centrum siły”.

Jeśli jesteś nowicjuszem lub z powodu jakichkolwiek ograniczeń nie możesz pozwolić sobie na dynamiczny trening przyjdź na moje zajęcia. Pomogę Ci wypracować prawidłową postawę ciała, wzmocnić mięśnie głębokie, osiągnąć harmonię duszy i ciała oraz  zwalczyć stres życia codziennego.

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.