Edyta Piekarz

Z wykształcenia jestem magistrem wychowania fizycznego. Przygodę z fitnessem rozpoczęłam w 2008 roku i od tamtej pory nieustannie pracuję jako instruktor fitness.

W pracy tej staram się ciągle rozwijać i podnosić kwalifikacje. Specjalizuję się w treningach o dużej intensywności: wzmacniających, siłowych i wytrzymałościowych. Jako instruktor najbardziej cenię sobie bliski kontakt z ludźmi, którym mogę pomóc w osiągnięciu wytyczonych przez nich celów.

Jeśli chcesz skorzystać z mojej fachowej pomocy w dążeniu do kształtowania swojej wymarzonej sylwetki, podczas świetnej zabawy i w miłej atmosferze, zapraszam Cię do udziału w moich zajęciach.

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.