Iga Zaczek

Jestem trenerką personalną, instruktorką fitness, a także studiuję fizjoterapię na sądeckiej PWSZ. Brałam udział w wielu szkoleniach z zakresu treningu wytrzymałościowego, siłowego oraz medycznego.

Trenerka rewolucyjnego programu Group Training, instruktorka międzynarodowego programu Les Mills BodyPump i CXWORX (w którym zakwalifikowałam się do finału najlepszych trenerów Les Mills w Polsce), instruktorka IndoorWalking oraz wielu innych.

W mojej współpracy z podopiecznymi staram się sięgać do najnowszych i najskuteczniejszych metod treningowych poprawiających kondycję, wygląd i zdrowie.

517 898 726

,

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.