Marcin Siemaszko

  • Dyplomowany trener sportów siłowych
  • Trener grup młodzieżowych w seniorów Rugby
  • Trener personalny

Na co dzień jestem instruktorem w fitness 3 korony oraz trenerem personalnym. Przygodę ze światem sportu już mając 15 lat i od tej pory każdą wolną chwilę poświęcam na doskonalenie swoich umiejętności i sprawności. Sport to całe moje życie , moja pasja dlatego na treningach staram się aby każdy podopieczny był pozytywnie zmotywowany do działania i osiągnięcia wymierzonego celu.

Na zajęciach zwracam przede wszystkim uwagę na technikę i bezpieczeństwo podopiecznych. Treningi siłowe i wytrzymałościowe to moja ulubiona forma zajęć. Moje motto to „niemożliwe nie istnieje”.

,

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.