1. Zapoznaj się z nowym grafikiem zajęć grupowych, dostosowując się do określonej ilości osób mogących wziąć udział w zajęciach.
 2. Zachowaj bezpieczną odległość przynajmniej 2 m
 3. Noś maseczkę od momentu rejestracji do momentu wejścia do szatni – podczas treningu nie stosujemy zasady zakrywania ust i nosa.
 4. Wchodząc do klubu i na zajęcia umyj i zdezynfekuj ręce, dozowniki do dezynfekcji są dostępne na terenie klubu w wyznaczonych miejscach.
 5. Obowiązkowo zabierz ręcznik, obuwie zamienne i bidon na wodę.
 6. Korzystaj ze sprzętu zachowując bezpieczną odległość oraz stosując się do zasady dezynfekcji urządzenia po zakończonym treningu.
 7. Sauny, solaria, strefy relaksu, kabiny prysznicowe, strefy mokre są czynne – należy z nich korzystać zachowując bezpieczną odległość.
 8. Masz dostęp do co drugiej szafki.
 9. Kiedy kaszlesz lub kichasz zakrywaj usta i nos.
 10. Wymieniaj uprzejmości bez podawania dłoni, unikaj przytulania się.
 11. Nie dotykaj dłońmi okolic twarzy, ust, nosa i oczu.
 12. W miarę możliwości dokonuj płatności kartą płatniczą.
 13. Jeśli masz pytania dotyczące bezpiecznego postępowania, zapytaj pracowników klubu.
 14. Jeśli kaszlesz, kichasz lub masz gorączkę przyjdź na zajęcia w innym terminie.
 15. Osoby z grupy podwyższonego ryzyka (60 +, lub cierpiące na choroby przewlekłe) – prosimy o rozważenie możliwości korzystania z klubu w godzinach południowych i w weekendy (najmniejsze natężenie ruchu).
logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.