To już kolejne wydarzenie, podczas którego mamy okazje współpracować i przygotować dla Was coś, co pomoże Wam w zadbaniu o siebie i o to, aby Wasze macierzyństwo było szczęśliwe. Jeśli planujesz ciąże, jesteś w ciąży albo już jesteś mamą to te warsztaty są właśnie dla Ciebie ❤️

 

Poniżej prezentujemy program naszych warsztatów:

🔺 10:00 – Fizjoterapeutka Kobieta Agata Kiełt-Franczyk

Świadomość mięśni dna miednicy

🔺 11:00 – Magdalena Maria Makowska

Inspirujące zajęcia taneczno-ruchowe z elementami pracy nad świadomością ciała, choreoterapii i zabawnych tańców w kręgu. Zajęcia poprzedzi krótka pogadanka o tym jak świadomy ruch i świadomość ciała pomaga w zrozumieniu siebie samej i swoich potrzeb.

🔺 12:15 – Trener Mentalny Małgorzata Mróz

Intuicja serca – jak z niej korzystać?

🔺 13:20 – Doradca noszenia – Angelika Poręba

Chusta to moda, czy nie tylko?

 

W trakcie warsztatów dostępne będzie także stoisko z kosmetykami, na którym będziecie mogły otrzymać próbki produktów oraz wziąć udział w konkursie.

Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę do Fitness Trzy Korony! Nie są wymagane wcześniejsze zapisy, wystarczy po prostu przyjść.

 

🔺 Koszt warsztatów: 15 zł 🔺

 

Wejściówka na warsztaty jest także wejściówką na siłownie i zajęcia fitness.

logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.