Cross Trening

CROSS Trening jest syntezą sportu i treningu funkcjonalnego, uniwersalnym programem odpowiednim dla każdego. Trening dopasowuje się do indywidualnych możliwości ćwiczących poprzez modyfikacje czasu wykonywania ćwiczeń, ilości powtórzeń czy też ich intensywności.

Przeczytaj

Magic Bar

Trening całego ciała z wykorzystaniem lekkich sztang, poprawiający wytrzymałość, siłę oraz kształtujący sylwetkę. Dopracowana w najdrobniejszych szczegółach koncepcja pracy ze sztangą, gdzie obciążenie dobierasz do swoich możliwości i stopnia sprawności fizycznej.

Przeczytaj

Rower – party mix

Nudny trening cardio? Wymagający trening aerobowy wcale nie musi być nudny. Wylej siódme poty w rytm muzyki i popraw swoją wydolność tlenową. Zapomnij o zadyszce. Zrób coś dobrego dla swojego serca. Wzmocnij układ sercowo- naczyniowy, zbuduj solidną bazę sprawnościową,...

Przeczytaj

Rower – spalanie

Profesjonalny trening cardio na rowerach stacjonarnych z elementami kontroli tętna i oddechu. Poprawia wydolność krążeniowo-oddechową, wzmacnia odporność oraz niweluje skutki codziennego stresu. Przy okazji pozbywamy się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Przeczytaj

Step

Rytmiczne wchodzenie i schodzenie z platformy-stepu. Zajęcia są wyjątkowo atrakcyjne i urozmaicone ze względu na niezliczoną ilość kombinacji jaką można wykonać na stepie. Instruktor stopniowo wprowadza dane elementy choreografii, które na koniec zajęć tworzą zaskakującą całość. Lekcja, podczas której...

Przeczytaj

Zumba

Zumba jest innowacyjnym systemem fitness łączącym elementy tańca i zajęć fitness. Wyjątkowe ruchy i gorące rytmy oddziałują nie tylko na cechy fizyczne, ale także na poprawę naszego samopoczucia, zwłaszcza po dniu pełnym stresu. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów...

Przeczytaj

Latunga

Forma zajęć tanecznych bazująca na podstawowych krokach tańców wywodzących się z krajów Ameryki Łacińskiej. Fantastyczna zabawa z tańcem do gorących latynoskich rytmów. Latunga to kreatywne i jednocześnie proste choreografie. Kwintesencja latynoskiego stylu i temperamentu. Zajęcia dzięki którym możesz spalić...

Przeczytaj

Kształtowanie sylwetki (TBC)

Trening zawiera ćwiczenia wzmacniająco-kształtujące, poprawia wydolność płuc i wzmacnia serce. W zajęciach tych wykorzystujemy różnego rodzaju przybory, takie jak: ciężarki, gumy, piłki, sztangi i inne.

Przeczytaj

Trening interwałowy

Intensywny trening, który łączy naprzemiennie ćwiczenia aerobowe z ćwiczeniami wzmacniającymi. Podczas tego treningu nie stosuje się skomplikowanych układów tanecznych, część aerobowa oparta jest na podstawowych krokach, natomiast część wzmacniająca prowadzona jest w wolniejszym tempie przy pomocy różnego rodzaju przyborów.

Przeczytaj

Fitness + Boks

Te zajęcia można opisać jednym słowem: ENERGIA. Dzięki porywającej muzyce i specjalnej sekwencji ruchów godzina zajęć upływa jak 5 min. Podczas treningu wzmacnia się całe ciało oraz głównie spala się masę kalorii. Zajęcia odbywają się bez użycia dodatkowego sprzętu.

Przeczytaj
logo_light
Fitness Trzy Korony to wyjątkowe miejsce w nowoczesnej galerii handlowej, gdzie zadbacie o swoje zdrowie i dobry nastrój. Siłownia, sale fitness, sala rowerowa, sala Cross Trening, sauny ze strefą chłodzenia, solaria są do Waszej dyspozycji w godzinach otwarcia klubu. W godzinach, w których Galeria jest nieczynna do dyspozycji naszych Klientów są dwie ścieżki komunikacyjne: klatka schodowa nr 7 oraz winda nr 4 (z poziomu -2 do +2).

SZYBKI KONTAKT

Lokalizacja

Galeria Trzy Korony - II piętro
ul. Lwowska 80, 33-300 Nowy Sącz

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 6:30-23:00
sobota-niedziela: 8:00-20:00

© Copyright 2021 | Trzy Korony Fitness. Wszelkie prawa zastrzeżone.